Polityka Jakości

Naszą misję realizujemy przez własne doskonalenie się i przestrzeganie stworzonej przez nas Polityki Jakości.
01. W celu dostarczenia przetworów najwyższej jakości wdrożyliśmy system HACCP, który kontroluje bezpieczeństwo zdrowotne produktów.

02. Spełniamy wszystkie wymagania prawne i techniczne, które są na nas narzucane przy tworzeniu wysokiej jakości produktów.

03. Przestrzegamy obowiązujących przepisów prawnych i dostosowujemy się do nowych.

04. W życiu i w pracy najważniejsze są dla nas zdrowie i bezpieczeństwo.

05. Wszystkie wymagania naszych klientów są dokładnie analizowane. Bierzemy do serca każde słowo krytyki i staramy się udoskonalać nasze wyroby na podstawie zgromadzonych opinii.

06. Staramy się stale poszerzać nasz rynek zbytu. Nasze przetwory warzywne są dostępne w województwie śląskim, świętokrzyskim i małopolskim, ale jesteśmy otwarci na współpracę z klientami z dalszych rejonów Polski.

07. Wspieramy naszych klientów w procesie budowania marki i promowania zdrowego stylu życia.

08. Stale obserwujemy potrzeby rynku i wdrażamy nowe rozwiązania, które są w stanie sprostać nowym oczekiwaniom.

09. Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają nam rozwijać linię produkcyjną i zwiększać jakość naszych przetworów.

10. Nasze linie produkcyjne wyposażone są w nowoczesne i w pełni sprawne maszyny, które gwarantują bezpieczeństwo pracowników i nienaganny stan każdego naszego wyrobu.

11. Reagujemy na wszystkie nieprawidłowości czy niezgodności – zarówno na linii produkcyjnej, jak i w życiu firmy. Dokładamy wszelkich starań, by być dobrym producentem i pracodawcą.

12. Wprowadziliśmy i przestrzegamy systemu motywacyjnego pracowników. Wiemy, że zadowolony z pracy pracownik przykłada większą wagę do jakości produktu końcowego.

13. Zapewniamy naszym pracownikom odpowiednie według prawa i atrakcyjne dla nich warunki pracy.

14. Niniejsza Polityka Jakości jest stale rozwijana i dostosowywana do nowych warunków rynku czy potrzeb naszych klientów.
Odpowiadamy za przestrzeganie niniejszej Polityki Jakości. Deklarujemy i gwarantujemy, że jej postanowienia są wdrażane i przestrzegane podczas naszej codziennej pracy. Dzięki temu nasze przyprawy, oleje, octy i przetwory warzywne są produktami najwyższej jakości. W całym województwie śląskim nie kupisz drugich takich.